Historia
Historia

22 września 1997 roku podpisana została umowa spółki cywilnej pomiędzy Andrzejem Krawczykiem i Jakubem Klonek. Spółce nadano nazwę PROFI-MED. Nazwa firmy ma odzwierciedlać profesjonalizm w świadczeniu usług medycznych.

Po roku działalności, jako pierwsi na terenie Gminy Goleniów, zarejestrowaliśmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Staliśmy się pierwszym prywatnym ZOZ-em w Goleniowie.

Spółka działała w wynajmowanych pomieszczeniach na terenie Goleniowa. Pomieszczenia te nie gwarantowały właściwego standardu wykonywania usług medycznych. W roku 2004 rozpoczeliśmy budowę nowej siedziby naszej firmy, od podstaw zaprojektowanej i wybudowanej dla celów przychodni. Budowę zakończyliśmy w roku 2006. Od tego czasu dysponujemy nowym obiektem Służby Zdrowia, odpowiadającym obecnym wymogom w zakresie sanitarno-budowlanym. Działalność medyczna realizowana jest na parterze i pierwszym piętrze budynku w nowoczesnych i estetycznych pomieszczeniach. Dostęp dla osób niepełnosprawnych zapewniony jest przez zainstalowany podnośnik/windę.

W roku 2003 rozpoczeliśmy świadczenie usług z zakresu zaopatrzenia medyczno-ortopedycznego. Do dnia dzisiejszego jesteśmy jedyną placówką na terenie powiatu goleniowskiego umożliwiającą dostęp do sprzętu ortopedycznego w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego.

Od początku działalności firma współpracowała z wysokiej klasy specjalistami poszczególnych dziedzin medycyny dla zapewnienia naszym klientom porad na wysokim stopniu profesjonalizmu.

W roku 2000 podpisano pierwszy raz umowę z ówczesną Kasą Chorych na świadczenie usług z zakresu POZ oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Do chwili obecnej realizowane są usługi objęte ww. umowami.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.